Milline firma jõuluõhtusöök sel aastal korraldada?

Jõulud on hea aeg, et kolleegidega ühiselt pidulaua taha istuda. Milline firma jõuluõhtusöök sel aastal korraldada?

Valikuid on mitmeid, kuid üks on kindel, jõululaud olgu pigem rikkalik. Õhtusöögi võid ühendada ka näiteks mõnes õpitoas osalemise või talvepäevadega, et töötajatele veelgi rohkem häid emotsioone luua.

 

Jõuluõhtusöök kolleegidega mõnes Tallinna vanalinna restoranis

Väikse meeskonnaga on mõnus jõule tähistada mõnes vanalinna restoranis ühise jõululaua taga. Võimalus on valida pidulik õhtusöök või mõni elamussööming, näiteks kontsertõhtusöök või pimeõhtusöök.

Restoran loob piduliku meeleolu ja vanalinn on pühade ajal maagiline. Siia juurde võid liita ka mõne väikese õpitoa. Näiteks võid töötajatega külastada mõnda pagaritöökoda või keraamikakoda, kus saad midagi vahvat oma kätega meisterdada.

Restoranis jõulude tähistamisel peab arvestama, et enamasti on restoranis ka teisi seltskondi ja seal ei saa olla nii privaatselt.

 

Meeleolukas õhtusöök renditud peokohas

Keskmisest suurema ettevõtte puhul on mõistlik jõuluõhtusöögiks rentida eraldi peoruum ja korraldada aastalõpu õhtusöök seal koos õhtuse programmi ja eeskavaga.

 

Jõuluõhtusöök Proto Avastustehases

Üks hea koht kolleegidega jõuluõhtu pidamiseks on Proto Avastustehas.

Jõuluõhtusöögiks sobib hästi näiteks Pantera saal, kus on originaalpõrandad, efektsed aknad ja ajaloolised detailid. Suuremaks õhtusöögiks saab rentida ka ekspositsiooni saali.

 

Lennukas jõuluõhtu Lennusadamas

Jõuluõhtusööki saab korraldada ka Lennusadamas.

Võimalik on broneerida terve maja või siis rentida väiksemaid ruume. Näiteks teisel korrusel asuvasse MARU restorani mahub õhtust sööma kuni 75 inimest.

 

Õhtusöök ja tuur põnevas Automajas

Tallinna lähedal on veel mitmeid kohti jõuluõhtusöökide korraldamiseks. Näiteks võime soovitada Laitse Rallyparki Automaja, kuhu on võimalik mahutada ka suurem 500-inimesega töötajate õhtusöök või kliendiüritus.

Õhtusöögile lisaks on Automajas võimalik ette võtta giidiga tuur. Nimelt paikneb Automajas enam kui 50-st autost koosnev autokollektsioon, kust leiab 19. sajandi sõidukeid, Eesti vanimad sõiduautod, Ameerika luksus- ja rahvaautod Teise maailmasõja eelsest perioodist, eri ajastute BMW-d, valiku Nõukogude autosid ning Youngtimer’id.

 

Firma jõuluõhtusöök kontoris

Kui eraldi jõuluõhtusöök ei ole teema või kollektiivil ei ole detsembrikuus lihtsalt aega ühiselt välja sööma minna, siis võib jõululaua katta ka kontorisse.

Kasuta näiteks koosolekuteruumi või ole loov ja kujunda jõuluteemaliseks hoopis pikk koridor või klientide ootesaal.

Kasutades cateringi abi, ei ole sul vaja toitlustuse, nõude ning laudade-toolide pärast muretseda. Kui soovid üritusele ka õhtujuhti, kes tuju üleval hoiaks, siis ka seda on võimalik läbi toitlustaja leida.

 

Ühenda jõulupidu ja talvepäevad

Üks võimalus on ühendada jõulupidu talvepäevadega. Kui sinu meeskonnal on kombeks kord aastas linnast välja sõita, siis üks variant on talvepäevad ühildada firma jõulupeo ja ühise õhtusöögiga.

Talvepäevadel saab teha erinevaid tegevusi, näiteks uitada looduses või minna rabamatkale.

Kui lumi on maas, siis tasub valida koht, kus saaks ka talvemõnusid nautida. Veel parem, kui peokohas on saun, kus pärast õuetegevusi end üles soojendada.

Talvepäevade toitlustus on mõistlik planeerida nii, et osalejad saaksid ka lõuna ajal midagi hamba alla. Kui päevane tegevus toimub õues, siis sobib siia vahele hästi üks soe ja kosutav supp, pärast mida saab meeskondlike mängudega jätkata.

 

Kuidas on kõige lihtsam jõuluõhtusööki tellida?

Jõuluõhtusööki on kõige mugavam tellida cateringi pakkujalt, kes toob kohale ka inventari, nõud ja muu vajaliku. Tellides jõuluõhtusöögi cateringilt Tallinnas, on transport hinna sees. Linnast välja peolauda tellides küsi pakkumist, et saada teada, kui suur on transporditasu.

Kõik meie käest tellitud road saabuvad kohale värskelt ja püsivad mitu tundi soojad, sest need serveeritakse spetsiaalsetes nõudes, mis hoiavad toidu kuumana.

Cateringi kasuks räägib ka see, et hinna sees on peojärgne koristus. Jõulude ajal on töötajatel niigi palju tegemist. Nii on üks mure vähem, millega jõulusaginas tegeleda.

 

3-käiguline jõuluõhtusöök koos hea ja paremaga

Pakume erinevaid jõulumenüüsid. Jõuluõhtusöögi pearoaks on aeglaselt küpsenud seapraad praekapsa, kartuli-brokoligratääni ja sinepi-koorekastmega. Traditsioonilise jõulumenüü juurde käib ka kartulisalat, kõrvits, sült ja soolakurk.

Kui eelistad rikkalikumat jõululauda, siis lisame vaagna erinevate sinkide, juustude ja marjadega. Rikkalikus jõulumenüüs on ka verivorstid. Meie peakokk valmistab peekoni kaisus verivorste, mille maitse jääb eriti mahlane.

Kes liha ei armasta, on alternatiiviks pakkuda lõhefileed valge veini kastmes. Magustoiduks on panna cotta piparkoogipuruga ja jõulukook pohlamoosiga.

Tutvu jõulumenüüdega.

 

Arvesta kõigi meeskonnaliikmetega

Kui meeskonnas on inimesi, kes ei saa süüa piimatooteid või gluteeni, siis võiks sellega jõuluõhtusöögil kindlasti arvestada, vastasel juhul jäävad nad söömata.
Anna teada ka toitlustajale, kui seltskonnas on neid, kes vajavad erimenüüd. Kui sinu kolleegide seas on taimetoitlasi, siis ka neile on võimalik taimseid alternatiive jõululauale pakkuda.

 

Broneeri toitlustus jõuluüritusele juba varakult

Jõuluõhtusöök tasub broneerida pigem varakult, et olla kindel, et catering saab sinu soovitud kuupäeval sulle toidud valmistada. Kuupäeva broneerimisel detsembrikuusse tuleb tasuda ettemaks.

Pakume cateringi ka kontori jõuluistumisele. Tuleme kohale just sinna, kuhu vaja. Kui sinu üritus toimub väljapool Tallinna, siis lisandub transpordi hind.

 

Saada oma päring ja vastame sulle kiirelt

Telli jõuluõhtusöök siitsamast!

Pane oma päring teele ja peagi võid oodata Karmo kõnet, kes räägib sulle kõigist meie võimalustest juba täpsemalt.

Lisa päringusse kindlasti ka koht ja kuupäev, millal üritus on toimub.

Kui sul on erisoove menüü osas, siis kirjuta paari sõnaga, mida soovid külmale lauale, pearoaks ja magustoiduks. Võid lisada ka orienteeruva eelarve.

Scroll to Top